אודות

אתם יושבים ומדמיינים את החופשה הבאה שלכם. ביקרתם כבר בערים הגדולות של אירופה ואולי גם בכמה כפרים נידחים באפריקה, קפצתם לסוף שבוע באי קרוב או טסתם לצד השני של העולם - ראיתם, טעמתם, ביליתם, קניתם. אתם עוצמים את העיניים לרגע וחושבים על הדבר שהכי חסר לכם – שֶקֶט. שקט כזה של יום שישי בבוקר מול הים. 

טיולי הים של Ocean Travel נוסעים הרחק מכאן אל האיים הטרופיים, לחופים הלבנים, לצמחייה הפראית, למים השקופים ולריפים הצבעוניים של המקומות היפים ביותר בעולם כולו.  

שמי גלי זינר, וים זורם לי בעורקים. אני חי ונושם ים מיום שנולדתי, וביליתי כל חיי בחיפוש אחר החוף המושלם. בשנת 1983 זכיתי באליפות ישראל הראשונה בגלישת גלים, במשך כעשר שנים תכננתי טיולי חוף לנופשים באוניות הפאר באיים הקריביים, במקסיקו ובדרום אמריקה, וב-2008 ייסדתי את מועדון הגלישה הישראלי. 

חברת Ocean Travel הוקמה במטרה לחשוף כמה שיותר אנשים לפלא הזה שנקרא 'ים'. לא אגזים אם אומר שאני רואה בזה שליחות, וחבריי הטובים ביותר הם אנשים שיצאו למסע הזה יחד איתי. כדי ליצור בעבורכם את הטיול המושלם חָברתי ל"תלמה נסיעות", החברה החדשנית בתחומה, חברה יציבה ששורשיה נטועים חזק בישראל ופניה לעולם כולו.  

אם הגעתם לרגע בחיים שבו אתם מוכנים לחתור נגד הזרם כדי לתפוס את הגל המושלם, נוכל לעזור לכם למצוא אותו. Ocean travel מתכננת טיולים מותאמים אישית לפרטיים, לקבוצות ולחברות שמבקשות להעניק לעובדיהן חוויה שלא תישכח לעולם: טיולי גלישת גלים, סאפ, קַיט סרף, שיט, וצלילה. 70% משטח העולם הוא מים, והיעדים רבים ומגוונים: האיים המלדיביים, פורטוגל, מרוקו, מקסיקו, הוואי, דרום אפריקה, פיליפינים... הצביעו על הצבע הכחול במפה, ואנחנו נדאג שתגיעו לשם. 

ארז שמול וגלי זינר, הוואי 2017
 
03-7541745  |   Ocean Travel © 2018