כתבות

האטולים הדרומיים של האיים המלדיביים - גלישה הארד קור

גלי זינר, גולש ותיק עם הרבה שעות ים, גילה בשנים האחרונות את הספוטים הבתוליים שבאטולים הדרומיים. בין סשן לסשן בחוף הילטון בתל-אביב תפסנו אותו לשיחה על הצינורות הנקיים של  Huvadhoo. "ההרגשה הזאת שאתה נמצא לבד בין מים לשמיים שעות וימים לא דומה לשום חוויית גלישה אחרת" אומר גלי, ויש לו רק בקשה אחת: אל תגלו לאף אחד.

על עסקים, משפחה, גלישה - ומה שביניהם

שמעתם פעם על Pasta point? זאת לא מסעדה חדשה וגם לא נקודת תצפית על איזה הר גבוה. Pasta point היא אחת השבירות הטובות ביותר באטולים הצפוניים של האיים המלדיביים. הסיבה שהיא מוכרת למעטים היא בשל מיקומה על אי פרטי שהגלישה בו מוגבלת לאורחיו בלבד. מכירים את בקתות העץ האלו על המים, שמראים לנו בערוץ החיים הטובים? תוסיפו לזה ספוט גלישה במרחק כמה צעדים, ותקבלו גן עדן בעולם הזה.

הגל במלדיביים

שבירה ימנית או שמאלית, רגוע ואיטי או צינור קשוח, בצפון או בדרום – מהו הגל שלך? כל המידע על הספוטים הנבחרים באיים המלדיביים. בין אם אתה גולש מתלמד או מקצוען שמתחרה בכל העולם, בגן העדן המלדיבי יש הכול.

?ארזתם לבד

יעדי הגלישה בעולם הם רבים ומגוונים. חלקם נמצאים באזורים מערביים ו'מפונקים' ואחרים באזורים בתוליים ולא מתוירים. בכל מקרה מומלץ מאוד להיעזר ברשימה הבאה, מה שיחסוך לכם זמן, כסף ועוגמת נפש. שוב שכחתם את משקפי השמש בבית? המטען של הנייד נשאר בחדר השינה? אל תגידו שלא אמרנו לכם.... 

סיפור כיסוי

זהו... החלטתם לצאת לחופשה ומצאתם את טיול הגלישה האולטימטיבי שלכם. נותרו רק עוד כמה דברים קטנים אך חשובים ביותר כדי שתגיעו אל החוף שלכם בראש שקט. איך לארוז את הגלשן? מה אסור לנו לשכוח? וכמה יעלה לנו התענוג הזה? קבלו את מדריך ocean travel לטיולי גלישה.   

Please reload

Championship Tour 2018

אליפות העולם בגלישת גלים 2018 עומדת בפתח. ג'ון ג'ון פלורנס זכה במקום הראשון אומנם רק בתחרות אחת, אך מספר הנקודות המצטבר הגבוה שלו, זיכה אותו בתואר אלוף העולם בפעם השנייה ברציפות. אחריו בפער נקודות גדול גבריאל מדינה ובמקום השלישי ג'וליאן ווילסון. הברזילאים בלטו השנה, וזכו בלא פחות מ-5 תחרויות מתוך ה-11. 

Please reload

 
03-7541745  |   Ocean Travel © 2018